Hakkımızda

BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği bünyesinde faaliyet yürüten Bekad Yayınları 2010 yılında Antalya’da kuruldu. Kamu mevzuatı alanındaki kitaplarıyla rüştünü ispatladıktan sonra kişisel gelişim alanında da kitaplar yayınladı. 

2015 yılı Ocak ayında kamu çalışanlarına hitap eden ve kamu alanındaki ilk ve tek insan kaynakları dergisi olarak bilinen İnsan Kaynakları Yönetimi isimli dergiyi çıkarttı. Her ay yayınlanan dergide, alanlarında uzman ve önde gelen isimler tarafından hazırlanan insan kaynakları, mevzuat ve kişisel gelişim konularındaki makaleler, yargı kararları, yönetmelik değişiklikleri, soru cevaplar, röportajlar, bulmaca, bunları biliyor muydunuz gibi bölümler yer almaktadır. Belediye yöneticileri tarafından ilgiyle takip edilen dergi, üniversitelerin insan kaynakları bölüm öğrencileri tarafından da derslerde kaynak olarak kullanılmaktadır. 

Türkiye genelinde birçok dağıtımcı ile çalışan Bekad Yayınları, özellikle mevzuat yayınları alanında önemli bir yere sahiptir. Yayın politikası, yazarları ve seçkin eserleri ile özgün bir kuruluştur. Kamu çalışanlarının ihtiyaçlarını ve bunlara ilişkin çözümlerin neler olduğunu yakından bilen ve takip eden bir yayınevidir.

Bekad Yayınları sadece ürün inceleme ve internetten satış yapan bir yayın evi değil, aynı zamanda mevzuat ile ilgili konularda herkese açık bir bilgi ve buluşma merkezi olabilmek arzusundadır. Sosyal medya alanında da kendine güvenen Bekad Yayınları, okuyucuları bilgilendirirken eğlenceli paylaşımlarıyla da ilgi çekmektedir.

İLKELERİMİZ

  • Kaliteli, dile özen gösteren ve anlaşılır yayınlar üretir.
  • Evrensel bilim etik kurallara uyar.
  • Yayınlayacağı kitapları, her alandaki okur, kamu çalışanları, akademisyen ve öğrencilerin ihtiyaçları doğrusunda belirler ve alanında uzman yazar kadrosuyla çalışır.
  • Yazarları, çalışanları ve okuyucularıyla kolektif çalışmayı esas alır ve her düzeyde gelen eleştiri ve önerilerle daha da gelişeceğine inanır.
  • Araştırma ve geliştirmeye önem verir. Hizmet anlayışı, insan ve gelişim odaklıdır.
  • Bilgi ve deneyimlerin paylaşılması esastır.
  • Hizmet verdiği kamu çalışanları, akademisyen, öğrenci ve okurları müşteri olarak değil, üretim ortakları olarak görür.

VİZYONUMUZ

Yayıncılık ciddiyeti ve sorumluluk bilinci içinde yayın çeşidimizi artırmak, ürünlerimizi herkese ulaştırabilmek, yayınevi profilini yükselterek zirvede yer almak.

MİSYONUMUZ

Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek okuyucularımıza ihtiyaç duydukları doğru, faydalı ve güncel bilgiyi en hızlı şekilde sunmak.

 

Tüm Kitaplarda %50 İndirim

100 TL ve üzeri alımlarda geçerlidir.

*Haziran sonuna kadar geçerlidir. 

2'li Kişisel Gelişim Seti

Taşınır Mal Sistemi

Uygulama Örnekleriyle Birlikte 

TAŞINIR MAL SİSTEMİ

Kişisel Gelişim

Kişisel gelişim alanında önemli bilgiler içeren kitabımızı mutlaka almanızı tavsiye ederiz.

Mutlu Hafta Sonları

Stoklarla Sınırlıdır!

        390 TL yerine 190 TL

Bütçe Dönemi Kampanyası

Sıradışı Akıl Oyunları

 

SIRADIŞI AKIL OYUNLARI 

Oğuz Saygın

Tüm Kitabevlerinde Bulabilirsiniz.

Yayınlarımızdan Sayfalar

Kitapların içeriği ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilmeniz için "Yayınlarımız" dan bazı sayfaları siz okuyucular ile paylaşacağız.

Devlet Muhasebesi

Devlet muhasebesini anlamak isteyen üst yönetici ve kurum personellerine ve aynı zamanda, iç ve dış denetim yapanlara bu çok önemli kitabı mutlaka almalarını tavsiye ederiz.

Kitap Sipariş

Telefon   : 0242 345 33 38
Faks        : 0242 345 93 63
E - Mail   : bilgi@bekadyayinlari.com
Website  : www.bekadyayinlari.com

https://www.vizyonder.org.tr/yayin-siparis

© 2016 BEKAD YAYINLARI Tüm hakları saklıdır.
Bu web sitesindeki tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde yer alan görsel ve yazılı içerikler Derneğimize ait olup, Derneğimizin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı/görsel içerik, logo, kopyalanamaz, kaynak gösterilemez ve başka yerlerde kullanılamaz. İçeriklerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.